Uitnodiging Algemene Vergadering (20 september 2023)

4Ghent BC zou geen succesvolle badmintonclub zijn mocht er geen drijvende kracht achter zitten. Heb je er al eens bij stilgestaan dat onze badmintonclub eigenlijk een VZW is? Een organisatie dus met een bestuur en werkende leden? Dat betekent dat er een aantal officiële zaken bij komen kijken, zoals een Algemene Vergadering. En die zit er binnenkort aan te komen…

We willen je bij deze officieel uitnodigen voor de Algemene Vergadering van onze club, die dit jaar doorgaat op woensdag 20/09/2023 om 20u30 in de kleine zaal @ De Zulle (Botestraat 98 – 9032 Wondelgem).


📊 Welke vergadering?

Voor wie niet erg vertrouwd is met het reilen en zeilen van organisaties, hebben we alle nuttige informatie gebundeld op onze website: interne werking. Werkende leden, bestuur, statuten, enz. Je vindt er deze en andere formele termen allemaal eenvoudig uitgelegd terug.


📖 Wat staat er die avond op de agenda?

 • Welkom & inleiding
 • Voorstelling: huidige bestuur
 • Voorstelling: nieuwe kandidaten Werkende Leden (indien van toepassing)
 • Voorstelling: nieuwe kandidaten Bestuurders (indien van toepassing)
 • Algemene update: club (informatief)
 • Algemene update: competitie (informatief)
 • Algemene update: evenementen (informatief)
 • Algemene update: nieuwe verwezenlijkingen (informatief)
 • Voorstelling: jaarrekening (seizoen 22-23)
 • Voorstelling: begroting (seizoen 23-24)
 • Stemming: nieuwe kandidaten Werkende Leden (indien van toepassing)
 • Stemming: Bestuurders waarvan de termijn afloopt in 2023 (geen)
 • Stemming: nieuwe kandidaten Bestuurders (indien van toepassing)
 • Stemming: jaarrekening (seizoen 22-23) + kwijting van bestuurders
 • Q&A (varia)

Tijdens de Q&A kunnen we specifieke of actuele thema’s die belangrijk zijn voor de werking van 4Ghent BC wat meer in detail bespreken en jullie eventuele vragen beantwoorden.


Laat ons weten dat je aanwezig zal zijn!

Aanmelden kan via onze website: Algemene Vergadering.

Als werkend lid word je verwacht op de Algemene Vergadering aanwezig te zijn. Kan je er echt niet bij zijn? Laat het ons ook weten via bovenstaande link en geef jouw volmacht door aan iemand anders die wel aanwezig is.

Uiteraard mag je ook als niet-werkend lid van onze club deze vergadering bijwonen. Stemrecht heb je dan echter niet.


🙋‍♀️ Stel jezelf kandidaat

 • Als werkend lid (AV): deadline voor inschrijving is vrijdag 15/09/2023.
 • Als bestuurder (RvB): deadline voor inschrijving is vrijdag 15/09/2023.

Heb je ambitie? Wil je jezelf wat meer engageren in de club? Of gewoon nauwer betrokken worden bij het bepalen van het algemene beleid van de VZW en de toekomstvisie van 4Ghent BC? Stel jezelf kandidaat via onze website: kandidatuur indienen.


Heb je nog bijkomende vragen? Contacteer ons gerust rechtstreeks of laat ons iets weten via het online contactformulier. We helpen je graag verder.

Tot dan! 👋