Schrijf je in voor ons intern dubbeltoernooi (editie 2024)

Eind mei gaat traditioneel ons intern dubbeltoernooi door! Wasda? Een mini-toernooi op een gewone doordeweekse speelavond, waarbij je alle wedstrijden met één vaste partner in poules speelt. Exclusief voor onze clubleden, gewoon voor de fun … én met enkele kleine prijzen uit onze grabbeldoos of de clubshop.

🏆 Dit seizoen gaat het toernooi door op donderdag 23 mei 2024 (20u00-22u30).
⏰ Inschrijven als duo kan nog t.e.m. woensdag 22 mei 2024 (20u00).

Trommel snel je favoriete badminton-buddy uit onze club op, schrijf jullie samen in via het formulier op onze website (of rechtstreeks op het inschrijvingsblad aanwezig in de zaal tijdens onze speelmomenten) en kom samen knallen op ons toernooi.

📋 Alle informatie over dit toernooi vind je steeds online terug op: intern dubbeltoernooi.
⚠️ Die dag is er geen vrij spel mogelijk, we gebruiken alle velden voor het toernooi.

Heb je nog bijkomende vragen? Contacteer ons gerust rechtstreeks in de zaal of laat ons iets weten via het online contactformulier.

Let’s get ready to rumble! 💪