Save the date (juni t.e.m. december 2021)

Hebben we iets in te halen na vorig jaar? 🤔 Geen idee of het toeval is, maar onze kalender zit tijdens de eerste helft van dit seizoen behoorlijk vol! Blokkeer dus alvast jouw agenda op onderstaande data (of informeer jouw andere afspraak dat er op die dag helaas iets is tussengekomen). #sorrynotsorry

Wij hopen alvast dat je er overal bij zal zijn! 🙌


Vrij spel op zondag – het hele jaar door

Luie zondagen behoren voortaan tot het verleden! Wij reserveerden dit seizoen elke zondag onze zaal. Voortaan kan er ook die dag recreatief gespeeld worden van 16u00 tot 19u00.

 • Zondagen in september: 5 / 12 / 19 / 26
 • Zondagen in oktober: 3 / 10 / 24 / 31
 • Zondagen in november: 7 / 14
 • Zondagen in december: 12 / 19

Een up-to-date overzicht kan je steeds terugvinden op onze website: kalender.

*** Staat een datum niet in onze lijst/kalender? Dan heeft die dag een evenement, kampioenschap of feestdag voorrang gekregen en is onze zaal helaas niet beschikbaar voor badminton. ***


4Fun Toernooi – maandag 13 september 2021

Een nieuw seizoen, onbekende gezichten, andere tactieken en vooral zeer veel verschillende technieken. Veel variatie, waar wij de mixer nog eens extra doorhalen! 👨‍🍳 Speel jij die avond met (of tegen) de persoon van de andere kant van de zaal die alles en iedereen kapot knalt? Letterlijk Figuurlijk uiteraard! Het lot zal erover beslissen…

 • Datum: maandag 13/09/2021
 • Tijd: van 20u00 tot 22u00
 • Locatie: Sporthal Bourgoyen
 • Voor wie: clubleden
 • Kostprijs: gratis

Volgende week maandag smijten we de naam van elke deelnemer in een magische hoed, schudden er eens goed mee en laten de onschuldige hand van Leander wat namen trekken. Er wordt zo een volledig willekeurig duo gevormd, je speelt samen 7 minuten tegen een ander duo en noteert na afloop jouw score. Terugspoelen, herhalen. 🔁 En dit tot 22u00.

Om deel te nemen hoef je niet op voorhand te registreren. Gewoon afkomen, ter plaatse jouw naam op een papiertje schrijven en afgeven. 🎩 Wil je dat niet? Dan voorzien we een afzonderlijk veldje voor jou… in de hoek! 🤨

*** De uiteindelijke top 3 zetten we die avond kort in de spotlight… ‘t is voor de eer… iets winnen kan je er niet mee. We zullen een 3-tal kleine prijsjes verloten onder alle deelnemers. Verwacht niet veel, een auto of jacht was dit seizoen niet in de begroting van Tim voorzien. ***


Algemene Vergadering (AV) – woensdag 29 september 2021

Het moment waarop we een boekje opendoen over onze club. We blikken die avond terug op het vorige seizoen, kijken vooral vooruit naar het nieuwe seizoen, leggen al onze plannen (en cijfers) uitgebreid op tafel en nemen ook de tijd om al jouw vragen, feedback en/of kritiek te beantwoorden.

 • Datum: woensdag 29/09/2021
 • Tijd: van 20u30 tot 22u30
 • Locatie: De Zulle (Botestraat 98 bus B002 – 9032 Wondelgem)
 • Voor wie: werkende leden (aanwezigheid wordt verwacht) & alle clubleden die interesse hebben in het reilen en zeilen van onze club (vrijblijvend)
 • Kostprijs: gratis

De officiële uitnodiging (inclusief agenda) versturen we binnenkort in een afzonderlijke e-mail.

Jezelf spontaan kandidaat stellen als werkend lid of bestuurslid kan nog t.e.m. dinsdag 21/09/2021 via onze website: interne werking.


Intern enkeltoernooi – vanaf oktober 2021

Ook dit seizoen zal Tim opnieuw het interne enkeltoernooi organiseren. De exacte begindatum moeten we nog bepalen, maar dit evenement zal ergens in oktober van start gaan en loopt eigenlijk tot het (bijna) einde van het seizoen. Op die manier heb je voldoende tijd om tegen al jouw tegenstanders te strijden!

 • Datum: van oktober tot mei
 • Tijd: gewoon tijdens onze “vrij spel”-momenten
 • Locatie: Sporthal Bourgoyen
 • Voor wie: clubleden
 • Kostprijs: gratis

Meer uitleg over het concept van dit evenement, alsook een link naar het inschrijvingsformulier op onze website volgt binnenkort!


Quiz – zaterdag 27 november 2021

Trommel je vrienden, familieleden, collega’s, buren en aanverwanten op, stel een quizploeg samen van max. 4 personen en laat jullie algemene kennis testen tijdens een avond vol (ont)spanning, knabbeltjes en drankjes.

 • Datum: zaterdag 27/11/2021
 • Tijd: deuren open om 19u30, eerste vraag om 20u00
 • Locatie: De Zulle (Botestraat 98 bus B002 – 9032 Wondelgem)
 • Voor wie: iedereen
 • Kostprijs: €20 per ploeg

*** Het niveau van onze quiz is D/C, dus ook voor de niet-doorwinterde quizzers zeker doenbaar! ***


Nieuwjaarsreceptie – vrijdag 14 januari 2022

De ideale gelegenheid om ook eens met kurk(en) te knallen naast het veld. 🍾
Wat is nieuw? We kozen deze editie voor een vrijdagavond! Op die manier hoef je het veld niet vroeger te verlaten om erbij te zijn en kan je hopelijk de volgende ochtend iets langer slapen… 💤

 • Datum: vrijdag 14/01/2022
 • Tijd: van 20u00 tot …?
 • Locatie: De Zulle (Botestraat 98 bus B002 – 9032 Wondelgem)
 • Voor wie: clubleden
 • Kostprijs: gratis *

*** Wij voorzien die avond bubbels, fruitsap en water à volonté, alsook een ruim assortiment knabbeltjes. Ook andere dranken zijn beschikbaar en kan je aan onze bar kopen.***


Heb je nog bijkomende vragen? Contacteer ons gerust rechtstreeks of laat ons iets weten via het online contactformulier. We helpen je graag verder.