Ledenstop vanaf 22 september 2021, behalve op zondag!

We naderen dit seizoen het maximale aantal leden voor onze club. Er werd dan ook beslist om een tijdelijke ledenstop in te lassen vanaf woensdag 22 september 2021 voor de meeste van onze formules (maar niet allemaal).


F*ck, ik wil nu badmintonnen! Zijn er achterpoortjes? 😱

Uiteraard! En we verstoppen ze niet… Kom je liever niet op onze wachtlijst terecht en wil je zo snel mogelijk op een veldje gaan staan en badmintonnen? Met onze formules op zondag kan je nog steeds direct beginnen spelen bij onze club.

  • RECREANT: SUNDAY ONLY (VOLLEDIG SEIZOEN)
  • RECREANT: SUNDAY ONLY (HALF SEIZOEN)

Inschrijven kan via het formulier op onze website: lid worden.


Ik wil meer dan alleen badminton spelen op zondag!

Dat begrijpen we… en we willen jou uiteraard ook meer bieden dan dat. Helaas zijn de plaatsen in onze zaal nu eenmaal beperkt. Heb je interesse in 1 van onze andere formules, dan kan je je altijd inschrijven op onze wachtlijst.

  • RECREANT: ALL-IN (VOLLEDIG SEIZOEN)
  • RECREANT: ALL-IN (HALF SEIZOEN)
  • RECREANT: ALL-IN (PER MAAND)
  • TOERNOOIEN
  • COMPETITIE: 1 DISCIPLINE
  • COMPETITIE: 2 DISCIPLINES

We evalueren constant de opvulling van onze zaal. Wijzigt deze situatie en/of komen er (extra) plaatsen vrij, dan contacteren we jou meteen.

Inschrijven op de wachtlijst kan via het formulier op onze website: lid worden.


Waarom hebben jullie dit voor mij geheimgehouden toen ik een avond bij 4Ghent BC kwam spelen?

Eerlijk? We wisten het toen (nog) niet. Maar, we hebben nog één extra achterpoortje! 🤫

Was je dit seizoen aanwezig op een try-out vóór 01/10/2021 of nam je als “niet-lid” deel aan Start 2 Badminton (Reeks 1)? Goed nieuws, je won het gouden ticket! 🎟 Schrijf je gewoon in via ons formulier en we halen jou direct van de wachtlijst. #VIP


Heb je nog bijkomende vragen? Contacteer ons gerust rechtstreeks of laat ons iets weten via het online contactformulier. We helpen je graag verder.

Photo by freepik on Freepik