Competitietraining: inschrijvingen geopend (dec 2022 – maart 2023)

De competitietraining is de laatste stap in onze lessenreeks en ook meteen de meest intensieve training. In deze reeks, ook geschikt voor niet-competitiespelers die net dat tikkeltje meer willen halen uit hun wedstrijden, verfijnen we verder het voetenwerk en de basisslagen (zowel onderhands als bovenhands). We gaan ook dieper in op enkele geavanceerde slagen (zoals hold-hit en schijnslagen). Dit alles met het oog op het winnen van wedstrijden en om de competitiedrang te versterken!

📋 Inschrijven? Dat kan vanaf vandaag via onze website.

⚠️ Deze lessenreeks kan enkel gevolgd worden door leden van 4Ghent BC. Zorg ervoor dat je ingelogd bent in de ledenzone, deze training wordt automatisch zichtbaar als je een actief lidmaatschap hebt bij onze club!

😰 Nog geen lid van onze club? Sluit je snel aan via het formulier: lid worden. Van zodra jouw account actief is, kan je inschrijven voor deze training.

Heb je nog bijkomende vragen? Contacteer ons gerust rechtstreeks of laat ons iets weten via het online contactformulier. We helpen je graag verder.

Tot binnenkort! 🏸