BC Herne: Solidarity Award

BC Herne neemt momenteel deel aan de ING Solidarity Award:  een wedstrijd voor projecten met een sociaal of humanitair karakter.

Het project: G-badminton

G-badminton is de gangbare benaming voor atleten met een verstandelijke en/of psychische beperking die badminton beoefenen. BC Herne wil deze personen, alsook de mensen met een motorische handicap, aan het sporten krijgen en dit op regelmatige basis, in kwaliteitsvolle omstandigheden én zoveel mogelijk geïntegreerd  in de bestaande werking van onze club.

We hopen genoeg stemmen te halen om bij de eerste 5 van de provincie Vlaams-Brabant te eindigen. Daarbij hoort een geldprijs van 1000 euro, een mooi bedrag dat integraal geïnvesteerd zou worden in de aanschaf van een sportrolstoel. Sportrolstoelen zoals voor badminton kosten veel geld (nieuwprijs +/- 2.500 euro), wat een drempel vormt voor toekomstige spelers.

Mogen wij op jullie stem rekenen ?

Klik dan snel [deze link] aan en steun op die manier de G-werking binnen onze club.

https://promo.ing.be/solidarityaward/index.aspx?LANG=NL&ID=B1yyzxTiMcuXC4ZeNwNdHKEJVVopxJz7d9sfZ5&oid=e03b1052720e4af7ac0213f35d169fea